Son Dakika
banner1

Kılıçdaroğlu'ndan veda mesajı: Bu kürsüye veda ediyorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında kürsüye son kez çıktığını söyledi.

POLİTİKA 07.03.2023, 12:48
Kılıçdaroğlu'ndan veda mesajı: Bu kürsüye veda ediyorum


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısına katıldı. Kısa bir konuşma yapacağını söyleyen Kılıçdaroğlu, grup toplantısına son kez katıldığını söyledi.

"Hakkınızı helal edin"

Kılıçdaroğlu şöyle konuştu: "Kısa bir konuşma yapacağım. Huzur içinde yaşamanızı isterim. Dostluğun kadim olmasını isterim. Yeni bir başlangıç için beraber ve birlikte sıkıntıları aşalım diyorum. Biz bunları yaptığımız zaman, o güzel, o görkemli Türkiye'yi yeniden inşa edeceğiz. Bundan emin olmanızı istiyorum.

Bugün çok kısa bir konuşma yapacağım. Grup kürsümüze veda etmek için bugün buradayım. Bu satırları kaleme almak benim için de hiç kolay olmadı. Tüm yaşanmışlıklarımızı ardına bırakarak bu kürsüye veda etmek pek de kolay olmuyor. Allah hepinizden razı olsun. Hakkınızı helal edin.

"Meral Hanım'ın bazen ülkücü damarı da tutar"

Bu kürsüde son kez konuşuyorum. umutluyum be dostlarım umutluyum. Meral Hanım merttir, büyük mücadeleler veriyor. Bu bilinsin istiyorum. Ana kucağını da çok iyi bilir, yeri geldiğinde masaya vurmasını da çok iyi bilir.

İlk görüş ayrılığında, kendisini tanımayan insanlar, söylenmemesi gereken şeyleri söylediler. Hani gerekirse yumruğunu vurur diyorum ya, bazen Ülkücü damarı da tutar. Bunu da iyi biliyorum.

Yorumlar (0)