Son Dakika
banner1

Veli Ağbaba’dan Özgür Özel’e: Oğlum artık genel başkansın, her lafını düşünerek et

Gazeteci Engin Balım, hafta sonu Antalya'da düzenlenen CHP Milletvekilleri Kampı'nda Genel Başkan Özgür Özel'in bir milletvekilinin sorusuna "Veli (Ağbaba)abi bana, 'Oğlum artık genel başkansın, her lafını düşünerek et' diye telkin ediyor" diyerek yanıt vermediğini aktardı.

POLİTİKA 05.12.2023, 11:48
Veli Ağbaba’dan Özgür Özel’e: Oğlum artık genel başkansın, her lafını düşünerek et

Veryansın Tv programcısı ve yazarı Engin Balım, CHP kulislerine dair yeni bir iddia aktardı.

Balım, hafta sonu Antalya’da düzenlenen CHP Milletvekilleri Kampı’na ilişkin paylaşımda bulundu.

X hesabından paylaşımda bulunan Balım, şu ifadeleri kullandı:

“Hafta sonu Antalya ‘da gerçekleşen CHP milletvekili kampında; yeni genel başkan ÖÖ, sırayla milletvekillerine söz veriyor.. 130 vekil içinden söz alan 30 vekilin 28’i aleyhte konuşuyor ve baş şikayet konusu; partiyi İmamoğlu ele geçiriyor adayları o mu siz mi belirleyeceksiniz?!

2) ard arda vekillerden gelen İmamoğlu tepkileri sonrası Özel; hepinizin soru ve eleştirilerinizi yarın, topluca yanıtlayacağım diyor.. bunun üzerine adı ben de saklı, tecrübeli bir vekil ayağa kalkarak niye şimdi değil de yarın, daha çok vaktimiz var diyor…

3) Vekilin çıkışı üzerine Özgür Özel, tebessüm edip eliyle Veli Ağbaba’ya işaret ederek, ‘ Veli abi bana, oğlum artık genel başkansın, her lafını düşünerek et’ diye telkin ediyor… yarın yanıtlayacığım sizi diyor ve devam ediyor.

4) Özel; işaret parmağını doğrultarak, ‘zaman hızlı geçiyor, önümüzdeki genel seçimlerde sadece vekillerin performanslarına değil, bizimle uyumlarına da dikkatle bakacağız diyor… Not: Özel’in bugün medyada çıkan ‘adayları İmamoğlu belirlemiyor, sadece İstanbul’da görüşüne başvuruyoruz’ yönündeki demecinin de kapalı Antalya toplantısındaki tepkilere yönelik olduğu belirtildi”

Yorumlar (0)
12
az bulutlu