Son Dakika
banner1

Turgut Altınok açıkladı: Evi olmayana destek verilecek

Cumhur ittifakı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, ABB Başkanı Mansur Yavaş'a "Nerenin belediye başkanısın" diye sordu. Altınok, “Gittiğimiz ilçelerde bakıyorum nüfusu ve bütçesi az olan belediye başkanlarımız destan yazmış. ABB Başkanı nerenin belediye başkanı?" dedi.

POLİTİKA 19.03.2024, 20:10
Turgut Altınok açıkladı: Evi olmayana destek verilecek     

Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, AK Parti'nin Mamak mitinginde yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu. Altınok, seçimi kazanmaları halinde Ortaköy Organize Sanayi Bölgesi projesiyle Mamak'taki işsizlik probleminin önüne geçeceklerinin altını çizdi.

EVİ OLMAYANA DESTEK


Evi olmayan ve 1.000 vatandaşı kira öder gibi ev sahibi yapmak için adımlar atılacağını vurgulayan Altınok, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın Mamak'a hiçbir hizmet yapmadığını ve çalışmadığını da ifade etti.

Turgut Altınok'u hedef alan, trol ordusunu yöneten bakın kim çıktı!Turgut Altınok'u hedef alan, trol ordusunu yöneten bakın kim çıktı!
Gündem
"5 YIL DAHA MANSUR YAVAŞ'IN ÇİLESİ ÇEKİLİR Mİ?"

Başkentteki trafik problemini de eleştiren Altınok, "Bu noktada 5 yıl daha Mansur Yavaş'ın çilesi çekilir mi? Bu çile çekilmeye değmez. Ankaralı iyi düşünsün." sözlerini kullandı.


Seçildiği takdirde pazarlarda ucuz ürünlere ve parklarda huzura vurgu yapan Altınok, seçmenlerden Cumhur İttifakı'nın Mamak Belediye Başkan adayı Asım Balcı'ya oy istedi.

Turgut Altınok, "Kayıp, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Aranıyor' diye ilan vermek gerekiyor. Gittiğimiz ilçelerde bakıyorum, nüfusu ve bütçesi az olan belediye başkanlarımız destan yazmış. ABB Başkanı nerenin belediye başkanı? Herhalde en çok Londra'nın sokaklarında görüyorlar. İnanın Londra'nın sokaklarında olduğu kadar Ankara'nın sokaklarında yok." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu