Son Dakika
banner1

Suat Pamukçu'dan flaş iddia: Fatih Erbakan'ın etrafı kuşatıldı

Yeniden Refah Partisi'nden istifa eden Suat Pamukçu, ayrıldığı partisinin AK Parti'ye muhalefet etmeye çalıştığını söyledi.

POLİTİKA 12.03.2024, 12:14
Suat Pamukçu'dan flaş iddia: Fatih Erbakan'ın etrafı kuşatıldı"Kurucu ilkelerinden uzaklaştı" diyerek Yeniden Refah'tan istifa eden Suat Pamukçu Haber Global yayınına katıldı, eski partisini eleştirdi.

GARANTİNİZ UZUN, İÇİNİZ RAHAT OLSUN!
Pamukçu, Yeniden Refah Partisi'ndeki FETÖ iddialarıyla ilgili de konuştu. Partide hala FETÖ'cülerin olabileceğini söyledi. Genel başkan Fatih Erbakan'ın etrafının sarıldığını ifade eden Suat Pamukçu, "İşin vahameti şudur; Bunların asıl hedefleri bir intikam almak. Erbakan'ın kendisi değil ama çevresinde var kuşatma var orada bunu ben 1 yıl önceki ittifak görüşmeleri sırasında da hissettim. Seçimden sonra hala onların etkisinin giderek yoğunlaştığını gördüm yönetim kademelerinde de var" şeklinde konuştu.

"SUSMA HAKKIMI KULLANIYORUM"

Pamukçu genel başkan Fatih Erbakan'ı da uyardığını ancak bir sonuç alamadığını da söyledi, "Basında çıkan bilgiler var bizzat kendilerinin ifade ettiği hususlar var dolayısıyla 'bunlardan uzak durmak gerekiyor' diye söyledim ama dediğim gibi sadece dinledi. Baktım ki burda bir ittifak halinde seçime ittifakla girmemek diye bir anlayış var. Ben 'O zaman susma hakkımı kullanıyorum' dedim" açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu