Son Dakika
banner1

Soylu : Bu araştırma şirketinin sahibi uluslararası güçlerin ajanıdır

TBMM tarihimizde en güçlü noktasındadır. Millet, kriz anlarında bu sistemin nasıl müdahale ettiğini, krizleri iyi yönettiğini gördü. Başbakanlık sistemi bütün sistemin kursağına oturur. Oysa Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nde yürütme tek elde olduğu için istediğiniz kararları alabilme ve yönetebilme kabiliyetine sahipsiniz.

POLİTİKA 18.05.2023, 10:31
Soylu : Bu araştırma şirketinin sahibi uluslararası güçlerin ajanıdır

 Bu ülke antidemokratik bir ülke olsaydı ikinci tura gitmezdi. Türkiye, bütün dünyaya bir demokrasi şöleni içerisinde bir mesaj verdi, ‘Benim demokrasimi tartışma, milli irademi tartışma, hukukun üstünlüğünü tartışma’ diye. Türkiye’de demokrasi tam manasıyla işliyor ama Batı, Türkiye’yi elemine edebilmek için her türlü dezenformasyonu gerçekleştiriyor. Gezi olaylarından sonra Türkiye’nin dış yatırımla ilgili iştahını kesmek için bir adımdır.

Bakan Soylu, 14 Mayıs seçimlerini değerlendirdi. "Türkiye'de bir anket mafyası var" diyen Soylu, KONDA Araştırma Genel Müdürü Bekir Ağırdır için "Türkiye'ye operasyon çekiyor. Bu adam uluslararası sistemin Türkiye'deki etki ajanıdır." dedi.

"BEKİR AĞIRDIR TÜRKİYE’YE OPERASYON ÇEKİYOR"

Anketlerde yarım puanlık, 1 puanlık sapmalar normaldir. Türkiye’de bir anket mafyası var ve Bekir Ağırdır Türkiye’ye operasyon çekiyor. Bu adam uluslararası sistemin Türkiye’deki etki ajanıdır. Bu adamlardan Türkiye yakasını kurtarmalıdır. Araştırma bilimsel bir iştir. Bölge örneklemi oluşturduysanız yanılma ihtimaliniz yoktur.Türkiye bu seçimde sosyal medya anarşizmine bayrak salladı, itibar suikastlarına bayrak salladı.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu