Son Dakika
banner1

Özel'den yine skandal açıklama: "Tam umutlanıyoruz, şapkadan tavşan çıkarıyor"

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, geçtiğimiz günlerde Fatih Altaylı'nın Youtube programında Hamas ve Gazze ile ilgili skandal açıklamalarda bulunmuştu. 24 TV Genel Yayın Yönetmeni Ömer Özkök Özel'in bu açıklamalarını sert bir dille eleştirdi. Özkök, "Bu ülkenin ana muhalefet partisi Filistin'de mazlumların yanında duruyor diyorsun ama gel gör ki şapkadan tavşan çıkıyor" dedi.

POLİTİKA 01.07.2024, 11:49
Özel'den yine skandal açıklama: "Tam umutlanıyoruz, şapkadan tavşan çıkarıyor"


CHP Genel Başkanı Özgür Özel, bir yandan Filistin'e destek verdiklerini söylüyor bir yandan da akıl almaz açıklamalarda bulunuyor. Bu açıklamalardan biri de Hamas ve Gazzeliler ile ilgili söyledikleri. Özel, imza attığı skandallarla 24 TV Genel Yayın Yönetmeni Ömer Özkök'ün de tepkisini çekti.

Özgür Özel'i sert bir dille eleştiren Özkök şu ifadeleri kullandı:

"TAM UMUTLANIYORUZ, ŞAPKADAN TAVŞAN ÇIKARIYOR"
"İsrail'in katliamlarına yeterince ses çıkarmıyorsunuz deyince Özgür Özel sert tepki gösteriyor. Ama günün sonunda değişen bir şey olmuyor. Bir ara umutlanıyoruz. Bu ülkenin ana muhalefet partisi Filistin'de mazlumların yanında duruyor diyorsun ama gel gör ki şapkadan tavşan çıkıyor."

"ÖZELDEN BAŞKA BİR ŞEY BEKLEMEK MÜMKÜN DEĞİL"
Akşam Gazetesi Yazarı Dr. Taceddin Kutay ise "Kılıçdaroğlu 8 saat kaybolduğu ABD gezisinde kimin hamburgerini yediyse Özel onun borazanlığını yapmakla mümessildir. Özel'in başka bir şey demesini bekliyorsan mümkün değildir" dedi.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu