Son Dakika
banner1

Murat Kurum, İstanbul projelerini açıklayacak

Adaylığının açıklandığı ilk günden itibaren çalışmalarına başlayan Cumhur İttifakı'nın İstanbul Adayı Murat Kurum, 25 Ocak'ta İstanbul'un sorunlarını çözmek için geliştirdiği projeleri açıklayacak.

POLİTİKA 22.01.2024, 16:28
Murat Kurum, İstanbul projelerini açıklayacak

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, adaylığının açıklandığı günden itibaren çalışmalarına başladı. İstanbul için yapılabilecek projeler üzerine çalışan Kurum, kentte ziyaretler de gerçekleştiriyor. 

"İSTANBUL'UN SORUNLARINI ÇÖZECEK İRADEYİ ORTAYA KOYACAĞIZ"

Kurum; İstanbul için gerçekleştireceği projeleri de açıklayacak. 25 Ocak'ta Haliç Kongre Merkezi'nde yapılacak tanıtım toplantısında Kurum, yapacağı çalışmaları açıklayacak. Kurum, "Büyük lansmanı Perşembe günü yapacağız, ardından 3 alt lansman yapacağız. İstanbul’un sorunlarını çözecek iradeyi ortaya koyacağız" dedi. 

"İSTANBULLULARIN BİZDEN NE BEKLEDİĞİNİ BİLİYORUZ"

7 Ocak günü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Murat Kurum'un İstanbul adayı olduğunu açıklamıştı. 

AK Parti'nin programından saatler sonra Kurum, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ile bir araya gelmiş, İstanbul için yapılacak projeleri konuşmuştu. Sosyal medyadan açıklama yapan Kurum, "İstanbul’u da, İstanbulluların bizden ne beklediğini de biliyoruz! Bu şehrin mevcut karmaşasını en hızlı şekilde gidereceğiz" ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu