Son Dakika
banner1

MHP lideri Bahçeli'den net mesaj! ''CHP yönetimindeki belediyeleri alacağız..

'Cumhur' tüm Ankara'ya mühür vuracak'' MHP lideri Devlet Bahçeli Ankara'da Seçmen İletişim Merkezi Açılış Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, ''CHP yönetimindeki belediyeleri alacağız. 'Cumhur' tüm Ankara'ya mühür vuracak'' dedi. Fason milliyetçilere tepki gösteren Bahçeli, ''Hem DEM'lenip hem de milliyetçi olunmaz'' dedi.

POLİTİKA 11.02.2024, 14:51
MHP lideri Bahçeli'den net mesaj! ''CHP yönetimindeki belediyeleri alacağız..


     

MHP lideri Devlet Bahçeli Ankara'da Seçmen İletişim Merkezi Açılış Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, ''CHP yönetimindeki belediyeleri alacağız. 'Cumhur' tüm Ankara'ya mühür vuracak'' dedi. Fason milliyetçilere tepki gösteren Bahçeli, ''Hem DEM'lenip hem de milliyetçi olunmaz'' dedi.

İşte Bahçeli'nin konuşmalarından satır başları...

Cumhur tüm Ankara'ya mühür vuracak. Millete hizmeti varoluşumuzun özü olarak görüyoruz. 31 Mart'ta kayıp yıllar son bulacak. DEM ve CHP'nin elindeki belediyeleri alacağız.


DEM ve CHP'nin elindeki belediyeleri alacağız. CHP ve DEM'in hesapları tutmayacak. Ayrı aday çıkarmaları sinsi bir oyun.

HİÇBİR ŞEYİ ŞANSA BIRAKMAYACAĞIZ
Ankara'da yaşayan tüm vatandaşlarımıza elimizi uzatıyoruz. Gönül vermedikçe gönül bulamayacağımızın farkındayız. Milletimize gönlümüzü verdik ülkemize ömrümüzü adadık. Hiç kimseyi öteki görmüyoruz. Milletimizin tüm güzelliklerini sahipleniyoruz. İnançla da mücadelemizi yapıyoruz. Vatandaşlarımızla buluşuyor, dertleşiyoruz. Cumhur İttifakı nefes alır gibi dur durak bilmeden çalışıyor. Mahalli seçimlere hazırlık sürecini dolu dolu geçireceğiz. Hiçbir şeyi şansa bırakmayacağız. İktidara değil Türkiye'ye muhalefet eden partilere meydanın boş olmadığını göstereceğiz.


TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NE KAFA TUTAN ÇÜRÜMÜŞLER KENARA ÇEKİLECEK

31 Mart seçimleri ile kayıp yıllar son bulacak. Belediye kaynaklarını teröristlere sevk eden dalaverecilerden millerimiz hesap soracak. Devletin kasasını gasbedip Türkiye Cumhuriyeti'ne kafa tutan çürümüşler kenara çekilecek. Zamana ve mekana göre görüş değiştirmeyiz.

 
FASON MİLLİYETÇİLERE TEPKİ!
Fason milliyetçilere aldanacak yoktur. Hem DEM'lenip hem de milliyetçi olmak imkansızdır.

.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu