Son Dakika
banner1

İstanbul'un 5 yıldır çözülemeyen sorunları çözülecek! Nasıl mı? Murat Kurum tek tek anlattı...

AK Parti İBB Başkan adayı Murat Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, İstanbul çözümlerine hangi anlayış ile yaklaşacaklarını ve planlarını bir video ile anlattı.

POLİTİKA 26.01.2024, 11:04 26.01.2024, 17:49
İstanbul'un 5 yıldır çözülemeyen sorunları çözülecek! Nasıl mı? Murat Kurum tek tek anlattı...     

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, İstanbul çözümlerine hangi anlayış ile yaklaşacaklarını ve planlarını açıkladı. 

İSTANBUL'UN 5 YILDIR ÇÖZÜLEMEYEN SORUNLARINA ÇÖZÜM
Trafikten kentsel dönüşüme, gençlerin refahından emeklilere kadar her detayı titizlikle detaylandıran Kurum, "Sistem İstanbul" projesini tanıttı.

Murat Kurum, Megakent İstanbul'un 5 yıldır çözülemeyen sorunlarını için birer birer çözüm arayışı içerisinde.


İBB adayı Kurum, sosyal medya hesabından bu kapsamda bir paylaşımda daha bulundu.

İstanbul'u dünyanın en yaşanabilir kentlerinden birine dönüştürmek isteyen Kurum, bunun nasıl yapılacağını bir video ile anlattı.


Murat Kurum merakla beklenen İstanbul projelerini açıkladı: İki yakaya iki büyük tünel geliyor!Murat Kurum merakla beklenen İstanbul projelerini açıkladı: İki yakaya iki büyük tünel geliyor!

O videoda şu cümleler kullanıldı;

Değerli İstanbullular, şuna inanın ki İstanbul'u dünyanın en yaşanabilir kentlerinden biri yapmak mümkün.

Bugün bunu nasıl başarabileceğimizi size anlatmak istiyorum.
İstanbul dünyanın en kalabalık şehirlerinden biri. Sorunlar da bu denli büyük. Deprem riskinin getirdiği belirsizlik ve kaygı, trafikte yaşanan kaos ve stres ve daha pek çok problem, İstanbul'u dengesiz ve karmaşık bir şehir haline getiriyor.

SİSTEM İSTANBUL: ODAĞINDA SİZİN OLDUĞUNUZ BİR SİSTEM
Şimdi size İstanbul'daki neredeyse her biri afet sayılabilecek tüm bu sorunları çözecek bir sistemden bahsetmek istiyorum. Biz ona Sistem İstanbul diyoruz. Altını çizerek söylüyorum sistem değil, "Sistem". Çünkü Sistem İstanbul ile odağında siz olduğunuz bir sistem kuracağız.

Sistem İstanbul, hepimizin bugünü ve geleceği için risksiz, çilesiz, trafiksiz, endişesiz, stressiz ve eşsiz bir İstanbul için geliştirildi. Sistem İstanbul, yaşadığımız şehri huzurun arttığı bir şehre dönüştürecek.

"SORUNLARA 5 YILDA ÇÖZÜM BULABİLDİLER Mİ?"
Çocuklarımızın yüzüne iç rahatlığı ile bakacağımız bir gelecek sunacağız. Hadi gelin birlikte şunları gerçekleştirelim; Şehrimizde tek derdi ve konsantrasyonu İstanbul olan bir yönetimi yetkilendirelim. Mevcut yöneticilerimize karşı gerçekçi olup kente ve hayatımıza ne kattığını sorgulayalım. Temel sorunlarımıza geçtiğimiz 5 yılda çözüm üretebildiler mi düşünelim ve her şeyden önce yaşayacağımız dönüşümü güçlerimizi birleştirerek gerçekleştirebileceğimizi unutmayalım. Birlikte çok şey başaracağız ama ilk başarımız bu olacak. Sistem İstanbul sizin için Sadece İstanbul...

Yorumlar (0)
12
az bulutlu