Son Dakika
banner1

İstanbul'da Kurum ile İmamoğlu arasında fark açılıyor

İmamoğlu'nun 4 puan gerisinden gelen Kurum, önce kendisini yakaladı ve ankatyarda başbaşa geldiler. Son yapılan anketlerde Kurum'un 1.5-2 puan öne geçtiği görüldü

POLİTİKA 22.02.2024, 08:49
İstanbul'da Kurum ile İmamoğlu arasında fark açılıyor

İstanbul'da kim önde? Murat Kurum canlı yayında anket sonuçlarını paylaştı

Cumhur İttifakı'nın İstanbul adayı Murat Kurum, katıldığı canlı yayın programında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Cumhur İttifakı'nın İstanbul adayı Murat Kurum, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerle ilgili olarak "İstanbullu 40 gün sonra kirli bir ittifaktan kurtularak özgürlüğüne kavuşacak. Biz sahaya çıktık, projelerimizi, hayallerimizi anlattık" dedi. Kurum son anket sonuçlarını da paylaştı.

"BUNLARI SAKLAMALARINA GEREK YOK"

DEM Parti'nin Kandil'in talimatlarıyla hareket ettiğine dikkati çeken Kurum, "Kandil'in talimatlarıyla hareket eden bir aday çıkıyor. Ondan sonra o adayı gelen talimatla değiştiriyorlar. 'Biz o adayı çıkarmayacaktık, öbür dayı çıkaracaktık' gibi bir ittifak söz konusu. Kapı arkasındaki yapılan pazarlıklar günbegün ortada. Bunları saklamalarına gerek yok, adına başka bir isim de koymalarına gerek yok. Aleni gidin deyin ki 'biz ittifak yapıyoruz" şeklinde konuştu.

SON ANKET SONUÇLARINI AÇIKLADI

"Biz kim, kiminle ittifak yaptığına bakmayacağız dedik. İstanbullunun da beklentisi bu. Biz İstanbul'un bu durağanlığına son vereceğiz" diyen Kurum şunları ifade etti:

"İstanbullu 40 gün sonra kirli bir ittifaktan kurtularak özgürlüğüne kavuşacak. Biz sahaya çıktık, projelerimizi, hayallerimizi anlattık. Anketlerde 1.5, 2 puan öne geçtik"

Yorumlar (0)
12
az bulutlu