Son Dakika
banner1

Erdoğan CHP'lilere seslendi: Alternatifsiz değilsiniz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart yerel seçimleriyle ilgili bir paylaşım yaptı. CHP seçmenine seslenen Erdoğan, 'Alternatifsiz değilsiniz. Hiçbir vatandaşımızın kendini dışlanmış, yok sayılmış hissetmesine gönlümüz razı değil.' dedi.

POLİTİKA 19.02.2024, 07:25
Erdoğan CHP'lilere seslendi: Alternatifsiz değilsiniz


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabı X üzerinden bir paylaşım yaptı. 

Erdoğan paylaşımında, "CHP'li kardeşlerimizin, partilerine ve siyaset kurumuna yönelik umutlarını giderek kaybettiklerini üzülerek görüyoruz." dedi.

"Buradan siyasi parti fark etmeksizin tüm vatandaşlarıma samimiyetle sesleniyorum." ifadelerini kullanan Erdoğan, şunları kaydetti:

"Başta CHP olmak üzere muhalefete bakıp da asla umutsuzluğa kapılmayın. Alternatifsiz değilsiniz. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak hiçbir vatandaşımızın kendini dışlanmış, ötelenmiş, yok sayılmış hissetmesine gönlümüz razı değildir."

Cumhurbaşkanı paylaşımında şöyle devam etti: "Şayet siyasetten beklentiniz hizmet ve eser görmekse hiç uzağa gitmenize gerek yok, AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak biz buradayız. 'Gerçek Belediyecilik' vizyonumuz, güçlü kadromuz ve projelerimizle sizin için varız, hazırız. 

Sizin kaygılarınızı istismar edenlere… 'Bizim istediğimiz adaya tıpış tıpış oy vereceksiniz' dayatmasında bulunanlara… Fikrinize, taleplerinize, hassasiyetlerinize saygı göstermeyenlere...

'Belediye başkanı olarak kimi görmek istersiniz' sorusunu bile millete değil de yapay zekaya soranlara, gelin bu seçimde hep birlikte esaslı bir ders verelim.

Şahsi ikballeri için kapalı kapılar ardında bölücü örgütün uzantılarıyla demlenenlere… Size rağmen siyaset yapan kibir abidelerine hür iradenizin hiç kimsenin tapulu mülkü olmadığını, gelin 31 Mart'ta hep beraber gösterelim."

Yorumlar (0)
12
az bulutlu