Son Dakika
banner1

Davutoğlu'ndan akılalmaz iftira: Sadece milletvekili yakınları çıkartıldı!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun canlı yayındaki “Milletvekili yakını olanlar enkaza ekip getirtti, sahipsiz olanlar enkazın altında kaldı” sözleri büyük tepki çekti.

POLİTİKA 17.02.2023, 08:27
Davutoğlu'ndan akılalmaz iftira: Sadece milletvekili yakınları çıkartıldı!

TV5 yayınına katılan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, deprem felaketi ile ilgili hükümeti eleştirmeye çalışırken akla ziyan ifadelere imza attı.

DAVUTOĞLU: SADECE MİLLETVEKİLİ YAKINLARI ÇIKARTILDI
Depremin yaşandığı ilk günden bu yana bölgede 11 şehirde çalışmalara destek veren hükümet yetkililerinden hiç kimseyi bölgede görmediğini iddia etti. İddialarının dozunu ayarlayamayan Davutoğlu, "Milletvekili yakını olanlar enkazın başına arama-kurtarma ekiplerini getirttiler, sahipsiz olanlar enkazın altında kaldılar" dedi.

ERDOĞAN VE SOYLU'YU HEDEF ALDI

Davutoğlu, Full lüks imkanları ile sahadalar. Ben deprem alanında hiçbir iktidar mensubunu görmedim. Süleyman Soylu bütün bu facianın sorumlusu... Birinci derecede sorumlusu Cumhurbaşkanı'dır." ifadelerini kullandı.

AK PARTİ İK GÜNDEN BU YANA DEPREM BÖLGESİNDE
AK Parti Genel Merkezi'nce, depremlerden etkilenen illerde, bakanlar, MYK ve MKYK üyeleri, milletvekilleri ve teşkilat mensuplarının, arama kurtarma çalışmalarına katkıda bulunmak ve vatandaşların yanında olmak üzere görevlendirildiği açıklanmıştı.

Ayrıca, AK Partili vekil Yakup Taş, ailesiyle enkaz altında kalarak hayatını kaybetti

AK Partili vekil Hüseyin Yayman ise 11 akrabasını depremde kaybetti. 

Yorumlar (0)
12
az bulutlu