Son Dakika
banner1

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: AK Parti'nin İstanbul adayını pazar günü açıklayacağız!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde Komisyon Toplantısı öncesinde önemli bir açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayının 7 Ocak Pazar günü açıklanacağını duyurdu. Erdoğan Ankara adayının ise 15 Ocak'ta açıklanacağını bildirdi.

POLİTİKA 04.01.2024, 18:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: AK Parti'nin İstanbul adayını pazar günü açıklayacağız!     

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi önünde açıklama yaptı.

Gazetecilerin yerel seçimle ilgili sorularını yanıtlayan Erdoğan, pazar günü AK Parti'nin İstanbul adayını açıklayacaklarını duyurdu. 

"İSTANBUL ADAYINI PAZAR GÜNÜ ÖĞRENECEKSİNİZ"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi önünde önemli değerlendirmelerde bulundu.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizim yapacağımız açıklamalarda a'dan z'yi hepsi sürprizdir hem de kazanma azmimizin göstergesi olacaktır. İstanbul adayını Pazar günü duyacaksınız. Ankara adayını da Ankara'da açıklayacağız. Hayırlara vesile olsun." dedi.

ÖMER ÇELİK DÜN AKŞAM SİNYALİ VERMİŞTİ
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik de dün akşam 2024 yerel seçimleriyle ilgili olarak AK Parti'nin bazı belediye başkan adaylarının 7 Ocak Pazar günü açıklanacağını, kalan adayların ise 15 Ocak'ta açıklanacağını ifade etmişti.


Çelik, "Şimdi kamuoyu araştırmaları ve toplantıların neticesinde adayların ismi belirlenmeye başlandı. Adaylarımızın belli bir bölümün ilk açıklamasını bu Pazar günü Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştireceğiz. Kalan adayları hem seçim beyannamesini açıklayacağız hem de kalan adayları 15 Ocak'ta açıklayacağız. Ankara'da açıklayacağız. İki takvim halinde adaylarımızın açıklamasını gerçekleştirilmiş olacağız. Çalışma devam ediyor" demişti.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu