Son Dakika
banner1

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yerel seçim mesajı: Bizim mottomuz yeniden İstanbul!

Yaklaşan yerel seçimler ile önemli mesajlar veren Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bizim mottomuz yeniden İstanbul. İstanbul'u yeniden inşa ve ihya etmeye mecburuz. İstanbul eski günlerine yeniden dönmek istiyor. " dedi.

POLİTİKA 05.01.2024, 16:16
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yerel seçim mesajı: Bizim mottomuz yeniden İstanbul!     

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ortak Paylaşım Forumu'nda önemli açıklamalarda bulundu. 

Yaklaşan yerel seçimler ile ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Bizim mottomuz yeniden İstanbul." sözleri dikkat çekti. 

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yerel seçim açıklaması: 


Ülkemizin her alanda nereden nereye geldiğini en iyi sizler biliyorsunuz. 21 yılda Cumhuriyet döneminin altın yılları olarak şimdiden tarihe çekmiştir. Çöp çukur çamur. İstanbul buydu, bunlardan İstanbulumuzu kurtararak burada yaptığımız toplantıda o zaman dediler ki, dünyada İstanbul temiz şehir noktasında bir veya iki numaradır.

Bunlar durup dururken olmadı. Süratle çöpten çukurdan çamurdan İstanbulumuzu kurtardık ve ne yazık ki şu anda İstanbul o günlerine yeniden dönmek istiyor. Onun için artık bizim mottomuz Yeniden İstanbul. Buna mecburuz. Yeniden İstanbul'u inşa ve ihya etmeye mecburuz. Çok çalışacağız, gayret edeceğiz.


"İSTANBUL ADAYINI PAZAR GÜNÜ ÖĞRENECEKSİNİZ"
Cumhurbaşkanı Erdoğan,  dün AK Parti Genel Merkezi önünde açıklama yaparak pazar günü AK Parti'nin İstanbul adayını açıklayacaklarını duyurmuştu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizim yapacağımız açıklamalarda a'dan z'yi hepsi sürprizdir hem de kazanma azmimizin göstergesi olacaktır. İstanbul adayını Pazar günü duyacaksınız. Ankara adayını da Ankara'da açıklayacağız. Hayırlara vesile olsun." dedi.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu