Son Dakika
banner1

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 21 yılda unutulan tüm kötülükleri 3 aya sığdırdılar!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, İstanbul Kongre Merkezi'nde “Kadınlar Buluşması”nda konuştu.

POLİTİKA 26.05.2023, 15:23
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 21 yılda unutulan tüm kötülükleri 3 aya sığdırdılar!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:


14 Mayıs’ta Cumhur İttifakı’na verdiğiniz destek için sizlere tek tek teşekkür ediyorum. Önümüzdeki seçimlerin en kritik aşaması var. Bu pazar bir kez daha hayatımızın en önemli tercihlerinden birini yapacağız. 

27 milyondan fazla insanımızın teveccühüne mazhar olduk. Hiçbir ayrım yapmadan mazlumlara sahip çıkışımızla Türkiye'nin huzurundayız.

Daha iki hafta öncesine kadar bedava ev vadettiği insanları, oy vermediği için kapı dışarı eden vicdansızlık örneği var. 


KENDİ VEKİL SAYISINI YOK EDECEK ORANDA 40 VEKİL DAĞITTI

Bakanlık pazarlığı alev alev. Toplamda yüzde 1'i zor bulan böyle bir gruba 40 milletvekili dağıtan bir garip insan var. Bir özelliği daha var, hesap uzmanı. Bu nasıl hesap uzmanı ki yüzde 1 bile olmayanlara kalkıp kendi milletvekili sayılarını neredeyse yok edecek sayıda bir oranlar 40 tane milletvekilliği dağıtıyor.

"21 YILDA UNUTULAN TÜM KÖTÜLÜKLER 3 AYA SIĞDIRILDIILAR"

Bu pazar çok önemli. İnşallah benim milletim hesap uzmanlığının en güzel örneğini sandıklarda bunlara verecek. Türk siyasetinin 21 yılda unuttuğu tüm kötülükleri 3 aya sığdırmış bir çapsızlık örneği var.

Eğer Selo'nun dışarı çıkmasını istiyorsanız, oyları Kılıçdaroğlu'na vereceksiniz diyor. Bu Selo Diyarbakır'da 51 Kürt kardeşimizin ölümüne neden olan teröristtir.

Erdoğan 323 kişiyle bu yola devam ederse, hukuktan başka hiçbir şey tecelli etmez. Gazi Mustafa Kemal'in kurduğu parti ne diyor? Halka 'it sürüleri' diyorlar. 

Ben şimdi merak ediyorum. Bu yargı nerede? Bu şekilde saldıran biri için devreye girdi mi?

"SANDIĞIN TELAFİSİ YOK!"

Bizi hedef alarak bize ve milletimizi hedef alarak suçlarını örtmeye çalışıyorlar. Nasıl olsa öndeyiz duygusunun bizi rehavete bırakmasına izin vermeyin. Pazar günü sandıklara sahip çıkmalısınız. Sandığın telafisi yok.

İnşallah pazar günü hep beraber AK Parti’nin cumhurbaşkanlığı zaferiyle bu işi bitirelim.

8 Mayıs'ta sandığa kadın elinin gideceğine inanıyorum. 40 yılı bulan siyaset yolculuğumuzda hep kadınlarımızla birlikte yürüdük. Biz bugünlerimize analarımızın hayır duasıyla geldik.

Tuttukları evlat nöbetiyle terör örgütüne başkaldıran kadınlardır.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu