Son Dakika
banner1

Akşener kurultay kararı aldı! "Aday olmayacak" iddiası!

Bilge Yılmaz tarafından istifaya davet edilen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in kurultay kararı aldığı ve aday olmayacağı iddia edildi.

POLİTİKA 31.03.2024, 22:17
Akşener kurultay kararı aldı! "Aday olmayacak" iddiası!

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis üyesi İbrahim Özkan, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in kurultay kararı aldığı iddiasında bulundu. Özkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Akşener'in kurultayda aday olmayacağını açıkladığını yazdı.

İbrahim Özkan, X hesabından yaptığı paylaşımda, "Akşener kurultay kararı alarak yeniden aday olmayacağını açıkladı" ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener;
Kurultay kararı alarak yeniden aday olmayacağını açıkladı.

— İbrahim ÖZKAN (@ibrahim_ozkan61) March 31, 2024


BİLGE YILMAZ İSTİFA EDİP AKŞENER'İ DE İSTİFAYA DAVET ETTİ

İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Bilge Yılmaz, Genel Başkan Meral Akşener'i istifaya davet ederek, partisindeki görevinden ayrıldığını duyurdu.

Bilge Yılmaz, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, "İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener'i istifaya davet ediyorum. Önümüzdeki genel seçimlerde ülkemizin AK Parti iktidarının kötü ve beceriksiz yönetiminden kurtulması için bugünden çalışmaya başlamalıyız. Bu sonuçlar göstermiştir ki yapacak çok işimiz var, kaybedecek vaktimiz yok. Bu yönde yapacağım çalışmalara ağırlık verebilmek için İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanlığı görevimden istifa ediyorum." dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener'i istifaya davet ediyorum.

Önümüzdeki genel seçimlerde ülkemizin AK Parti iktidarının kötü ve beceriksiz yönetiminden kurtulması için bugünden çalışmaya başlamalıyız. Bu sonuçlar göstermiştir ki yapacak çok işimiz var, kaybedecek…

— Bilge Yılmaz (@ProfBilgeYilmaz) March 31, 2024

Yorumlar (0)
12
az bulutlu