Son Dakika
banner1

Akşener eski ortağı CHP'ye çaktı.. DEM'li kafalılar

Erzurum'da yerel seçimlere dair konuşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP'yi isim vermeden eleştirdi. Akşener "Biz demli kafalarla da bir arada olmayacağız" ifadelerini kullandı.

POLİTİKA 26.01.2024, 08:01
Akşener eski ortağı CHP'ye çaktı.. DEM'li kafalılar

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Erzurum'daki Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde düzenlenen partisinin aday tanıtım programında, adaylarını kamuoyuna takdim etmek için bir araya geldiklerini söyledi.

Adana, Antalya ve Samsun'dan sonra Erzurum'da da kadın aday çıkardıklarına işaret eden Akşener, "Bu şehirdeki kadın adaylarımız son derece iddialı kadınlar. Canan hanım Erzurum'da İYİ Parti kurulduğundan itibaren içimizde yer alıp mücadeleden, parti içinden kalmaktan, hayallerini partimizle ve Türkiye'mizle birleştirip İYİ Parti ile Türkiye'de güzel şeyler olacağına inanıp asla o hayallerini gerçekleştiremediği için partisine küsüp hakaret edenlerden olmamıştır. Hep zor görevlere talip olmuştur." diye konuştu.

DEMLİ KAFALAR AÇIKLAMASI

Yerel seçimlerin önemli olduğunu vurgulayan Akşener, "Üst perdeden konuşanlar varsa bilin ki yamukları var demektir. Onun için biz bu defa hem kazanacağız hem de yamuğu olanları bu sistemin dışına atmak için ayna görevi göreceğiz. Biz demli kafalarla da beraber değiliz, olmayacağız." ifadelerine yer verdi.

ADAYLAR BELLİ OLDU

Akşener, konuşmaların ardından partisinin Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Canan Uçar, Palandöken Belediye Başkan adayı Ömer Özden, Narman Belediye Başkan adayı Yücel Ahmet İşleyen, İspir Belediye Başkan adayı Nizamettin Aras, Tortum Belediye Başkan adayı Cevdet Küçük, Uzundere Belediye Başkan adayı Salim Özdil, Çat Belediye Başkan adayı Muhammet Kaya, Şenkaya Belediye Başkan adayı Şentürk Alver, Oltu Belediye Başkan adayı Erguhan Musaoğlu'nu tanıttı.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu