Son Dakika
banner1

AK Parti'nin seçim sloganı belli oldu!

14 Mayıs'taki Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri propaganda döneminde kullanabileceği logo, afiş, broşür ve diğer tasarımları belirleyen AK Parti'de 'Türkiye Yüzyılı için doğru zaman doğru adam' ve 'Doğru adımlarla yola devam' sloganları kullanılacak.

POLİTİKA 11.04.2023, 10:03 11.04.2023, 13:14
AK Parti'nin seçim sloganı belli oldu!

Türkiye adım adım seçim gününe yaklaşıyor. 14 Mayıs'taki Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde siyasi partiler de çalışmalarını sürdürüyor.

AK Parti'de tasarımlar belirlendi

AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla bugün Ankara Spor Salonu'nda yapılacak.

Kampanya sürecinde adaylarca kullanılacak afiş, billboard, broşür, araç giydirme, kartvizit, pankart, sosyal medya ve sahne tasarımları belirlendi.

yeni-haber-basligi_49bcf100

Seçim sloganı: Türkiye'nin Yüzyılı için doğru zaman doğru adam

AK Parti, 14 Mayıs seçimlerinde, "Türkiye Yüzyılı için doğru zaman doğru adam" ve "Doğru adımlarla yola devam" sloganlarını kullanacak.

Aday broşürlerinin ön yüzünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, "Kalbimizden inancı, yüreğimizden cesareti, bileğimizden gücü, sırtımızdan teri hiç eksik etmeden durmaksızın çalışacağız. Bu memleket için doğru işler yapacağız, doğru olacağız" sözü ile fotoğrafı yer alacak.

Diğer bölümlerde ise şehir ismi ve adayın fotoğrafıyla ismi bulunacak. Broşürde ayrıca Türkiye Yüzyılı'nı anlatan metne de yer verilecek.

yeni-haber-basligi_49bef899

Yorumlar (0)
12
az bulutlu