Son Dakika
banner1

Terör örgütü elebaşı Mihraç Ural'dan Yeşil Sol Parti ve Kılıçdaroğlu'na destek!

THKP/C Acilciler terör örgütü elebaşı, Reyhanlı saldırısı sanıklarından terörist Mihraç Ural, HDP'nin de içinde olduğu Yeşil Sol Partiye ve Kılıçdaroğlu’na desteğini açıkladı. Terörist Ural, "Erdoğan'ın yıkılması için tüm güçler birleştik'' ifadelerini kullandı.

GENEL 07.04.2023, 10:27 07.04.2023, 13:38
Terör örgütü elebaşı Mihraç Ural'dan Yeşil Sol Parti ve Kılıçdaroğlu'na destek!     

2023 seçimlerine sayılı günler kaldı. CHP ve İYİ Parti'nin de aralarında bulunduğu Millet İttifakı'na HDP'nin desteğinin yanı sıra bir destek açıklaması da terör örgütü THKP/C Acilciler'den geldi.

THKP/C Acilciler terör örgütü elebaşı, Reyhanlı saldırısı sanıklarından terörist Mihraç Ural, "Erdoğan'ın yıkılması için tüm güçler birleştik'' diyerek HDP'nin de içinde olduğu Yeşil Sol Parti'ye ve Kılıçdaroğlu’na desteğini açıkladı.

MİLLET İTTİFAKI ARKASINA TERÖRİSTLERİ ALDI
Ural, "Erdoğan'ın yıkılması için tüm güçler birleştik. Biz de bu birlikte Yeşil Sol Parti etrafında yerimizi alacağız. Millet İttifakı ve tüm demokrasi güçlerinin toplandığı Emek ve Özgürlük İttifakı ve Sosyalist Güç birliği gücümüzü birleştirdik. Örgütümüz de güçlerini ülke çapında bu seçimler için hazırlamış ve tüm güçleriyle seçim sandıklarına gidişi destekleyecektir. Bizler ülkenin devrimci demokratik güçlerinin yer aldığı Yeşil Sol Parti'yi (YSP) destekleme ve içinde yer alma kararı aldık. Bu karar diğer sol güçlerin de içinde yer aldığı Emek ve Özgürlük İttifakında yer almayı getirir.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu