Son Dakika
banner1

Sosyal medyadaki atışma kanlı kavgaya dönüştü! Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan birbirine girdi

Fitness koçu Savaş Cebeci'nin ''İsterse dünya şampiyonu olsun 70 kilo kimse beni dövemez'' şeklindeki sözleri üzerine MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan, Cebeci'ye meydan okudu. İkili bir alanda bir araya gelerek birçok kişinin önünde kavgaya tutuştu. Kaan Kazgan ile Savaş Cebeci'nin kanlı biten kavgası sosyal medyanın gündemine oturdu. İşte haberin detayları...

GENEL 19.09.2023, 06:20
Sosyal medyadaki atışma kanlı kavgaya dönüştü! Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan birbirine girdi

Fitness koçu Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan arasındaki sosyal medya atışması sokağa taşınarak kanlı kavga dönüştü. İkilinin kavga ettiği görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı.Bazı kullanıcılardan yaşanan olaya tepki gecikmedi. İşte haberin detayları...

Bir süredir sosyal medyada atışan Kaan Kazgan ile Savaş Cebeci kavgası gündeme bomba gibi düştü. Ünlü vücut geliştirmeci Savaş Cebeci ile profesyonel MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan, kavgaya tutuştu.

Savaş Cebeci, bir videosunda, "İsterse dünya şampiyonu olsun 70 kilo kimse beni dövemez" dedi. Bu videonun ardından ikili arasında tansiyon yükseldi.

Sosyal medyadaki atışma kanlı kavgaya dönüştü! Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan birbirine girdi

Bunun üzerine MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan, Savaş Cebeci'ye meydan okudu ve yanına giderek kavga etti. Kaan Kazgan, Savaş Cebeci'yi bir anda yere alarak art arda yumruklarla kanlar içinde bıraktı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.

Savaş Cebeci’nin, kavgadan önce belinde silah olan şahısla tartıştığı, küfürler yağdırdığı Kaan Kazgan’ı da alt taraftaki alana davet ettiği görülüyor. Kazgan’ın ise “Hadi artık, bak başlayacağım, sonra ‘söylemedi’ deme” diye uyardığı görülüyor.

Sosyal medyadaki atışma kanlı kavgaya dönüştü! Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan birbirine girdi - Resim : 2

"AYIRANI VURURUM"

Sosyal medyada gündem olan büyük kavgada seyircilerden birinin belinden silah çıkarıp “Ayıranı, vururum.” dediği görüldü.

Sosyal medyadaki atışma kanlı kavgaya dönüştü! Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan birbirine girdi - Resim : 3

Kaan Kazgan, "Lisansımın askıya alınacağını düşünmüyorum. Karşılıklı kışkırtma vardı. Ben zaten giderken haber bile vermiştim. Zaten yurt dışında maç yapabilmek için amatör lisansa ihtiyaç duymuyorlar. Benim için bir problem yok." dedi.

SAVAŞ CEBECİ'DEN KAVGA SONRASI İLK AÇIKLAMA!

Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci kavgasından sonra, Savaş Cebeci'den ilk açıklama geldi. Video paylaşan Savaş Cebeci, "Arkadaşlar Kaan Kazgan Tuzla’ya geldi. Maç yaptık, delikanlıca bir maç oldu. Beni yendi, helal olsun." dedi.

KAAN KAZGAN'DAN AÇIKLAMA!

Kaan Kazgan da Savaş Cebeci kavgasının ardından ilk açıklamayı yaptı. Kazgan, "Arkadaşlar şov bitti, bakın bunlar bazılarının kanları." şeklinde paylaşım yaptı.

Sosyal medyadaki atışma kanlı kavgaya dönüştü! Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan birbirine girdi - Resim : 4

Sosyal medyadaki atışma kanlı kavgaya dönüştü! Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan birbirine girdi - Resim : 5

Yorumlar (0)
12
az bulutlu