Son Dakika
banner1

Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin: Tam bir felaket var! 

Gaziantep'inde etkilendiği depremin ardından Gazeteci Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına katılan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, “Kaç bina yıkıldı tespit edebildiniz mi?” sorusuna “60.000 nüfuslu ilçenin yarısından çoğu yok, tam bir felaket var.” dedi.

GENEL 07.02.2023, 09:49
Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin: Tam bir felaket var! Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin: Tam bir felaket var!
Kahramanmaraş’taki 7.7 ve 7.6’lık iki depremde bin 500’den fazla kişi hayatını kaybetti. Deprem fırtınası Malatya, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Osmaniye, Adana, Kilis, Gaziantep ve Hatay’ı da vurdu. 120’den fazla artçıyla binalar yıkıldı, can kayıpları yaşandı.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına katıldı. Özdemir, deprem bölgesindeki gelişmeleri aktaran Şahin'e “Kaç bina yıkıldı tespit edebildiniz mi?” sorusunu sordu.

"TAM BİR FELAKET VAR"
Şahin'den gelen yanıt ise vahim tabloyu ortaya koydu. Şahin, Özdemir'e “60.000 nüfuslu ilçenin yarısından çoğu yok, tam bir felaket var.” yanıtını verdi.

Yorumlar (0)