Son Dakika
banner1

FETÖ İsrail'e Erdoğan ve Türkiye'yi ihbar etti.. Esas düşmanınız bunlar

İsrail'i "otorite" olarak tanımlayan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in militanları iyice gemi azıya aldı.

GENEL 08.10.2023, 15:38
FETÖ İsrail'e Erdoğan ve Türkiye'yi ihbar etti.. Esas düşmanınız bunlar

FETÖ yine ihanet safında! İsrail aşkına gammazcılığa başladılar…

İsrail'i "otorite" olarak tanımlayan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in militanları iyice gemi azıya aldı. FETÖ’nün kapatılan yayın organı Today’s Zaman’ın Ankara Temsilcisi Abdullah Bozkurt, Hamas’ın askeri kanadı İzzettin el Kassam Tugayları’nın İsrail’e yönelik Aksa Tufanı operasyona destek veren oluşumları adeta fişledi. Bununla yetinmeyen İsveç kaçağı Bozkurt, Hamas ile Erdoğan ilişkisine vurgu yaparak kirli mesajlar verdi.

SİYONİSTLERİN BOZKURT’U

Filistin tarihinin en büyük operasyonunun gerçekleştirildiği 7 Ekim’de “@abdbozkurt” isimli sosyal medya hesabı üzerinden Başkan Erdoğan’ı töhmet altında bırakmaya kalkışan FETÖ’cü Abdullah Bozkurt, İngilizce olarak yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, 26 Temmuz 2023'te Hamas lideri İsmail Haniye'yi Ankara'daki sarayında ağırladı.

Pek çok Hamas görevlisi Türkiye'de barınıyor. Devlet desteğiyle finansman sağlıyorlar ve birçok sektörde kazançlı anlaşmalara yatırım yapıyorlar.

Üst düzey isimlerine Türk istihbarat teşkilatı MİT tarafından yakın koruma detayı veriliyor.

STK’LARI HEDEF GÖSTERDİ

Firari Abdullah Bozkurt, Türkiye’de İHH, AGD, MGV gibi sivil toplum kuruluşlarının İsrail’e tepki eyleminin görüntülerini paylaşarak bu defa STK’ları hedef gösterdi.

Eylemdeki “cenk, cihat, şehadet” şeklindeki sloganları İngilizce’ye çevirerek ABD kamuoyuna servis eden FETÖ’cü Abdullah Bozkurt, bu kuruluşları “Erdoğan hükümetinin desteklediğini” savundu.

Bozkurt, “Cihatçı hayır kurumu İHH, Hamas bağlantılı AGD, MGV ve diğerleri tarafından organize edilen ve harekete geçirilen bir gecede düzenlenen mitingde Türk İslamcı gruplar ilahiler söyledi. Erdoğan hükümetinin desteğine sahipler.” dedi.

FETÖ firarisi Bozkurt, “Hamas bağlantılı” diye bahsedip hükümet tarafından desteklendiğini iddia ettiği AGD ile MGV’nin, Erdoğan karşıtı muhalefet bloku Millet İttifakı’nda yer alan Saadet Partisi’nin kuruluşları olduğu gerçeğini ise gizledi.


ERBAKAN’I DİLİNE DOLADI

İsveç sığıntısı Bozkurt, bir sonraki paylaşımında Fatih Erbakan’ı hedef tahtasına oturttu. FETÖ’cü Bozkurt, yine İngilizce yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

“Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın siyasi müttefiki Fatih Erbakan, Hamas’ın bugünkü terör eylemlerini kamuoyu önünde destekliyor, Israel’in yalnızca güç dilinden anladığını söylüyor, Erdoğan ve Türk hükümetinin onunla aynı fikirde olduğunu iddia ediyor.”

GURBETÇİYİ SİYONİSTLERE İŞARET ETTİ

Hızını alamayan Abdullah Bozkurt, UID Belçika Temsilcisi Talip Oğuz’un İsrail karşıtı paylaşımını alıntılayarak hedef yaptı. Konuyu yine Erdoğan’a bağlayan İsveç firarisi Bozkurt, “Türk vekil grubu UID'nin (Uluslararası Demokratlar Birliği) temsilcisi Talip Oğuz, İsrail’in yok edileceğini ve Hamas saldırılarının Müslümanların yüzünü gülümseteceğini söylüyor. UID, Erdoğan hükümetinin yurt dışındaki uzun koludur ve doğrudan Türkiye tarafından kontrol edilmektedir.”

Bozkurt, Talip Oğuz’un yaşadığı Belçika’yı paylaşımında özellikle etiketleyerek siyasi gammazcılığını sürdürdü.

LANETLE ANILACAKSINIZ

FETÖ'cü Abdullah Bozkurt'a sert tepki gösteren Gazeteci Yazar Murat Özer, şunları dile getirdi:

Fertullahçı Terörist Abdullah Bozkurt, Türkiye'nin Hamas'a destek verdiğini söyleyerek efendilerine bizi şikayet etti. Örgütünün aşağılık lideri de tekerlekli sandalyesinde füzeyle şehit edildiğinde Şeyh Ahmet Yasin'e en büyük terörist diyerek İsrail'e sırnaşıyordu.

Pislik FETÖ'cüler!

Böyle gurbette sefalet içinde öleceksiniz. Tüm Türkiye hatta tüm dünyanın şerefli insanları sizden iğrenerek bahsedecek. Asırlar geçse de lanetle anılacaksınız.

______________________

GENERALLERİN PASAPORTLARINI YAYINLAYAN AJAN

FETÖ’nün kapatılan yayın organı Today’s Zaman’ın Genel Yayın Yönetmeni Abdullah Bozkurt, sosyal medya hesabından TSK’da görevli generallerin de aralarında olduğu isimlerin pasaport kopyaları ile üniformalı fotoğraflarını yayınlamıştı.

Bu isimlerin önceki görevleri hakkında detaylı bilgiler de paylaşan Bozkurt, ihaneti daha da öteye taşımış ve Libya’da bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının kimliklerinin gizlendiğini iddia ederek bütün Türkleri açık hedef haline getirmişti.

haber7.com

Yorumlar (0)