Son Dakika
banner1

Ersan Şen muhalefeti sert sözlerle eleştirdi! "İmamoğlu ucuz yolla İstanbul'dan kaçma derdinde"

Ersan Şen, Sözcü TV canlı yayınında muhalefeti sert sözlerle eleştirdi. Muhalefetin çok büyük bir zafer elde etmiş gibi koltuk kavgasına düşmesinden yakınan Şen, "Cumhurbaşkanı atı alıp Üsküdar'ı geçiyor. Bu ülkede muhalefet yok kardeşim. İstanbul'da koltuğu terk etmek isteyen İmamoğlu, ucuz yolla İstanbul'dan kaçıp gideyim genel başkan olayım olamazsam da mağduru oynayayım o derde düşmüş." dedi.

GENEL 07.07.2023, 09:54
Ersan Şen muhalefeti sert sözlerle eleştirdi! "İmamoğlu ucuz yolla İstanbul'dan kaçma derdinde"     

Ersan Şen, Sözcü TV canlı yayınında muhalefeti sert sözlerle eleştirdi.

Muhalefetin çok büyük bir zafer elde etmiş gibi koltuk kavgasına düşmesinden yakınan Şen, "Cumhurbaşkanı atı alıp Üsküdar'ı geçiyor. Enflasyonu düşürüyorum diyor, sen istediğin kadar söyle memur maaşını 22 bin lira yapıyor" dedi.

"İMAMOĞLU UCUZ YOLLA İSTANBUL'DAN KAÇIP GİDEYİM DERDİNDE"
Ersan Şen, şu ifadeleri kullandı:


"Bu ülkede muhalefet yok kardeşim. Bütün bunların günahı muhalefetin boynunun üstünde. Hiç kendilerini kurtarmaya çalışmasınlar. Çok büyük zafer elde etmiş gibi koltuk kavgasına düştüler.

İşte İstanbul'da koltuğu terk etmek isteyen İmamoğlu, ucuz yolla İstanbul'dan kaçıp gideyim genel başkan olayım olamazsam da mağduru oynayayım o derde düşmüş.


"İSTANBUL'U UNUTMUŞLAR"
İstanbul'u da unutmuşlar İstanbul unutulmuş durumda. İstanbul'da CHP'nin belediye başkan adayı kim söyleyebiliyor musunuz?

Cumhurbaşkanı atı alıp Üsküdar'ı geçiyor. Enflasyonu düşürüyorum diyor, sen istediğin kadar söyle memur maaşını 22 bin lira yapıyor. Ne söylersen söyle hayat devam ediyor."

Yorumlar (0)