Son Dakika
banner1

Cübbeli Ahmet'ten korkutan uyarı: 14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan gece felaket yaşanabilir!

Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremlerin ardından İstanbul depremi merak edilirken Cübbeli Ahmet Hoca'dan dikkat çeken bir açıklama geldi. "Veliler söyledi" diyen Cübbeli, "14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan gece felaket yaşanabilir" uyarısı yaptı.

GENEL 28.02.2023, 08:50
Cübbeli Ahmet'ten korkutan uyarı: 14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan gece felaket yaşanabilir!


Cübbeli Ahmet'ten korkutan uyarı: 14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan gece felaket yaşanabilir!

     

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü tarih vererek uyardı. Mart'ın 14'ünü 15'ine bağlayacak gece bir felaket yaşanabileceğini söyledi.

Uzman isimler İstanbul depremine dikkat çekerken bir uyarıda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Ünlü’den geldi. 14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan geceye dikkat çeken Cübbeli bu gecede ülkede bir felaket yaşanabileceğini söyledi.

14 MART’I 15 MART’A BAĞLAYAN GECEYE DİKKAT
Son olarak da Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Ünlü endişelendiren bir açıklama yaptı.

Ünlü, bir konuşmasında 14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan geceye dikkat çekerek, bu gecede ülkede bir felaket yaşanabileceğini söyledi.

"RUMİ TAKVİME GÖRE İLK ÇARŞAMBA"
İşte Cübbeli’nin iki gün önce yaptığı o açıklamalar:

"Mart’ın 14’ünü 15’ine bağlayacak gece önemlidir. Bunun özelliği nedir peki? Rumi Takvime göre ilk Çarşamba’dır. Biz takvime bakarak tespit ettik. Senede biz iki Çarşamba’ya dikkat çekiyoruz. Dualar yazıyoruz. Ben sene de iki kez bu günleri sizlere aktarıyorum.”

"SENELERDİR ANLATIYORUM"
“Muhammed Mustafa Şenkidri Hazretleri kitabında çok acayip ilimler koymuş. Burada Mart’ın ilk Çarşambasını işaret ediyor. Zaten Salı’yı Çarşamba’ya bağlayan gün için senelerdir anlatıyorum. Mart önümüzde şu an. Bu sene 14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan geceye dikkat edelim.”

"VELİLERİN SÖYLEDİKLERİNİ SİZLERE AKTARIYORUM"
“Ben astrolog değilim. Gökbilimci değilim. Ulemalara bakan biriyim. O velilerin söylediklerini sizlere aktarıyorum. Ne olur ne biter? İstanbul özelinde olmayabilir. Taşrada olabilir. Bir musibet olabilir. Allah afetten, savaştan, beladan, olaylardan bizi korusun.”

Yorumlar (0)