Son Dakika
banner1

Citibank'tan bebek katili İsrail'e 1 milyon dolarlık bağış!

New York merkezli bankacılık devi Citigroup CEO'su Jane Frasers şirketin resmi internet sitesi üzerinden paylaştığı mesajında İsrail'e 1 milyon dolarlık bağışta bulunduklarını duyurdu.

GENEL 17.11.2023, 12:51
Citibank'tan bebek katili İsrail'e 1 milyon dolarlık bağış!

42 gündür Gazze'ye bombalar yağdıran İsrail, Batı Şeria ve Kudüs'te de zulümlerine devam ediyor.

Eli kanlı İsrail ordusu hastane, okul, yardım kampları dahil şehirdeki tüm hayati noktaları bombardıman altına alarak sivil katliamına devam ederken kimi uluslararası şirketler ve finans kuruluşları da Gazze'deki katliamın finansörlüğünü yapıyor.

MERCEDES'İN ARDINDAN CİTİ GROUP DA İSRAİL'E DESTEĞİNİ AÇIKLADI

Bu kapsamda son olarak açık açık desteğini açıklayan Alman otomotiv devi Mercedes'in ardından New York merkezli bankacılık devi Citigroup da İsrail'e destek sağladığını açıkladı. 

Citigroup CEO'su Jane Frasers şirketin resmi internet sitesi üzerinden paylaştığı mesajında İsrail'e 1 milyon dolarlık bağışta bulunduklarını duyurdu.

Soykırımın finansörü oldular: Citibank'tan bebek katili İsrail'e 1 milyon dolarlık bağış!

Jane Fraser meslektaşlarına yönelik paylaştığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

Sayın Arkadaşlar,


Hafta sonu İsrailli sivillere yönelik terörist saldırının vahşeti karşısında hepinizin benim kadar dehşete düştüğünü biliyorum. Düşüncelerim anlamsız can kayıplarından etkilenen herkesle birlikte. Bugün erken saatlerde İsrail'deki meslektaşlarımızla konuştum. Haklı olarak acı çekiyor olsalar da ruhları güçlüdür. En önemlisi, hepsi güvende ve hepimiz öyle kalmaları için dua ediyoruz. Onlara destek olmak için gerekeni yapmaya devam edeceğimize dair güvence verdim. Müşterilerine ve birbirlerine olan bağlılıklarına hayranım.

Birçoğunuz kişisel olarak nasıl yardımcı olabileceğinizi sordunuz; Bağışlarınızı memnuniyetle karşılayacak çok sayıda yardım kuruluşu var. Citi Vakfı, İsrail'de faaliyet gösteren insani yardım kuruluşlarına 1 milyon dolar sağlayacak. Lütfen önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntıya dikkat edin.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu