Firma Rehberi

Kalite Çiçek
Kalite Çiçek
Sektör Bilişim
İl / İlçe İstanbul / Kadıköy
Web Sitesi https://www.kalitecicek.com
Telefon 08504418382
Kalite Çiçek; Türkiye Geneli online çiçek siparişi hizmeti sunan bir firmadır. %100 müşteri memnuniyeti ile en kaliteli çiçekleri müşterilerine aynı gün teslim politikası ile hizmet vermeye çalışmaktadır. Kurulduğu günden beri yenilikçi, teknolojiyi takip eden bir alt yapı kurmayı hedeflemektedir. Çiçek sipariş vermek veya sevdiklerinize hediye etmek istiyorsanız Kalite çiçek sizin için iyi bir seçenek olacaktır.
Özellikle İstanbul ve çevresinde çiçek siparişi konusunda bir ihtiyacınız varsa bu firma ile iletişime geçmeden gönderim yapmamanızı tavsiye ediyoruz.

Kalite çiçek 2020 yılında kurulmuş olup, %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermeyi hedefleyen bir firmadır. Firmamız ürün yelpazesinde Canlı çiçekler, Teraryumlar ve kutuda sürpriz hediyeler gibi ürünler bulunmaktadır.
Kurulduğu günden bugüne kadar en üst düzey memnuniyeti sağlamak için hizmet vermeyi hedefleyen firmamız markasını büyütmek ve memnun müşterilere ulaşmak için elinden geleni yapmaktadır.

kalitecicek.com olarak çiçekçilik sektörünün internet tabanlı olarak büyüyeceği ve her geçen gün sektörün daha farklı boyutlara geleceğini görerek faliyetlerimize başlamış bulunuyoruz. Sektördeki hizmet açıklarını bularak yenilikçi bir şekilde tüm müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyor olacağız. Çiçek göndermek veya hediye fikirleri edinip sevdiklerinizi sevindirmek istiyorsanız firmamızdan çekinmeden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Adres: Osmanağa Mah. Çuhadar Ağa Sok. Gallerium İş Merkezi No:23 D:111

Bunlara Göz Atabilirsiniz

TE Bilişim TE Bilişim

Bilişim / İstanbul