Firma Rehberi

Aytuğ Avukatlık Bürosu | İzmir Torbalı Avukat
Aytuğ Avukatlık Bürosu | İzmir Torbalı Avukat
Sektör Bilişim
İl / İlçe İzmir / Torbalı
Web Sitesi https://www.aydinaytug.av.tr
Telefon 05324986473

İzmir Torbalı'da yer alan Aytuğ Avukatlık ofisimiz, müvekkillerimize geniş bir yelpazede hukuki hizmetler sunmaktadır. Boşanma davaları, ceza davaları, işçi davaları ve daha birçok alanda uzmanlaşmış ekibimiz, müvekkillerimize profesyonel, güvenilir ve sonuç odaklı hizmet sunmayı taahhüt eder.
Boşanma davaları konusunda uzman olan avukatlarımız, müvekkillerimize en uygun boşanma yoluyla ilgili tavsiyelerde bulunarak, süreci mümkün olan en az stresle tamamlamalarına yardımcı olur. Ceza davaları konusunda da, müvekkillerimize tutuklama, tutuklanma ve diğer adli işlemlerle ilgili hukuki yardım sunarız.
Ayrıca, işçi davaları konusunda da müvekkillerimize destek oluyoruz. İşçi hakları konusunda uzman olan avukatlarımız, çalışanların haklarını korumak için mücadele ederler. İşverenlerin yasal düzenlemelere uymalarını sağlamak için de gerekli hukuki adımları atarlar.
Aytuğ avukatlık bürosu olarak, müvekkillerimize hukuki süreçlerde en yüksek kalitede hizmet sunmak için sürekli olarak kendilerini geliştirmektedir. Biz, müvekkillerimize en iyi hukuki destek sağlamak için çalışıyoruz ve her zaman müvekkillerimizin haklarını korumak için mücadele ediyoruz.

Adres: Tepeköy, Vali Kazım Dirik Cd. No:4 Kat:4 Daire:403

Bunlara Göz Atabilirsiniz

TE Bilişim TE Bilişim

Bilişim / İstanbul