banner4
25.11.2020, 19:50 640

CİMER Karartma Aydınlat…

 Kadim Dostlar önce CİMER ne işe yarıyor  konuya öyle girelim. Halini ahvalini devlete bildiremeyen yerelde ve genelde devletin merci ve makamlarına ulaşamayan vatandaşların derdini dinlemek için kurulan modren bir mekanizma. Buraya kadar hiç bir sorun yok. Anlaşılamayan konu burada devreye giriyor zaten... Bu tip sorunları olan vatandaşlarımız sosyal medyayı kullanmayı bilmediği gibi, hala internetten de uzak yaşıyorlar.

Meydan yine işi bilenlere kalıyor.  Aziz CİMER  can yakmaya devam ediyor. Yalan yanlış haberleri,  Yalan yanlış iftiraları,  Yalan yanlış şikâyetlerin  merkezi haline CİMER,  şikayet E-mailleri   Devlet Erki için emir telakki ediyor. Araştırmadan atılan E-mailler  Polis Fezlekesi olarak kabul görüyor.  Adliyede'de  iddianame olarak kabul görüyor. Sen büyüksün aziz  CİMER.

Şu Memlekette hiç kimsenin sözü, seninki  kadar ciddiye alınmamıştı. Normal hayatta dürüst olmayanların meskeni olmuş suçlarını  bastırmak için çaba gösterenler, Terör örgütlerinin Mazlumları şikayet ettiği, birinin parasına göz dikenler içinde inanılmaz derecede fırsat kapısı oluyor.  Yalan ve yanlışların  şikayet merkezi olmuş  aziz CİMER. Galiba buradaki Haksızlıklar savaş meydanlarında olmuyor.

Gelelim işin özüne, aziz CİMER kalmalıdır???? Ama Adalet ve dürüstlükle  gelen her Şikâyeti çok iyi Analiz etmelidir, ona göre Kurum Mercilerine bildirmelidir. Yoksa bu işin Vebali çok büyüktür. Hatırı sayılır Milletvekili ve diğer dostlarla  bu konuyla  ilgili fikir alışverişinde  bulunmuştuk.  Bu uygulamanın yanlış olduğunu söylemiştim. Bu konuyu Sayın Cumhurbaşkanımıza İletin diye. Ben konuyu konuşurken aslında hepside bu konuda aynı düşünceler içinde olduklarını  İfade etmişlerdi. Umarım mesajımız yerini bulur. Devlete ve iktidara düşman çoğultmak için önüne gelen yalan ve yanlışların merkezi olmaktan çıkar. Biran önce.  Bu konuda çaba sarf edip hergün birilerini şikayet edenlerin çabalarıda  boşa çıkar.  Akşama kadar hayatın içinde olduğumuz için bir daha böyle can sıkıcı Hayat Hikayelerini dinlemeyiz. Küçük bir Hikaye yazmak isterdim. Ama şimdilik sadece bir isim verim A.D. somut olmayan delillere göre, aile ilkkez Adliye ile tanışıyor. Aileye CİMER'den şikayet var denilince, adamlar ne bilsin CİMER’in ne olduğunu.. Sonuç giden para bir servet…

VERİLEN HÜKÜM TAM 36 YIL! EVET 36 YIL..  VALLAHİ İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN AMA, 36 YILI NET HUKUM VERİLMİŞ.  ADALETİN TECELİSİ İÇİN BU DAVANIN YENİDEN GÖZDEN GEÇİRİLMESİ, BU ÇETENİN BİRAN ÖNCE ÇÖKERTİLMESİ İÇİN HAREKETE GEÇİLMESİ, YOKSA DAHA ÇOK BÖYLE  SAYISIZ  Hikayeler dinleriz,   sayende aziz CİMER. 

Yorumlar (35)
Mehmet Ali şirin 2 ay önce
Kanayan yara CİMER kalemine sağlık başkanım
Hak ve adalet içinde olmalı 2 ay önce
Cimer cimer cimer canın mı sıkıldı yaz doğrumu değilmi iftiramı hiç önemli değil işleme koy aç soruşturmayıohne güzel ( bu işte ah ah
Edip hatay 2 ay önce
Kalemine kuvvet başkan
M ali 2 ay önce
Kalemine sağlık başkanım
A koç 2 ay önce
Yüreğine ve kalemine sağlık
REİS 2 ay önce
Gizli tanıkların devlet resmiyetine büründüğü yer
Mustafa 2 ay önce
Abim benim hakkımda da cimere iftira dolu şikayet gitti. Dediğin gibi kurumum bunu çok ciddiye aldı, soruşturma geçirdim, ancak olay mahkemeye intikal etti. Yani mahkeme olaya karar verecek. ( Halen mahkeme devam ediyor. ) Benim hakkımda da abuk subuk karar vermesinler. ??¿? Haklı olduğum bir konu ve ispatladım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
parçalı bulutlu