Son Dakika
banner1

Nedim Şener: FETÖ'nün boşalttığı devlet kadrolarını tarikat/cemaat ve gruplar işgal ediyor!

Ayhan Bora Kaplan operasyonu sonrası emniyetteki kirli kumpas ortaya çıkarken Hürriyet gazetesi yazarı Nedim Şener'de katıldığı canlı yayında konuya ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Şener'in "FETÖ'nün boşalttığı devlet kadrolarını diğer tarikat/cemaat ve grupların işgali ile karşı karşıyayız. " sözleri dikkat çekti.

ASAYİŞ 16.05.2024, 09:36
Nedim Şener: FETÖ'nün boşalttığı devlet kadrolarını tarikat/cemaat ve gruplar işgal ediyor!     

Ayhan Bora Kaplan organize suç örgütü operasyonu sonrası bazı emniyet görevlilerinin AK Parti’ye yönelik 17-25 Aralık benzeri bir kumpas hazırlığında olduğu ortaya çıkmış, iddialar üzerine 3 polis müdürü görevden uzaklaştırılmıştı.

Ayhan Bora Kaplan’a yönelik soruşturmanın emniyet ayağında çarpıcı gelişmeler yaşanırken İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Hangi kurum içinde Sayın Cumhurbaşkanımıza, hükümetimize ve siyasilerimize yönelik bir yapılanma varsa, sonuna kadar gidip, o yapıları tespit edip adalete teslim edeceğiz. FETÖvari taktiklerini başlarına yıkacağız" ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'dan dikkat çeken mesaj: FETÖ taktikleriyle Cumhurbaşkanımıza karşı kurulan tuzakları yerle bir edeceğiz!İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'dan dikkat çeken mesaj: FETÖ taktikleriyle Cumhurbaşkanımıza karşı kurulan tuzakları yerle bir edeceğiz!
Gündem
 


 İçişleri Bakanı'nın yaptığı açıklama büyük yankı uyandırırken, Hürriyet gazetesi yazarı Nedim Şener'de katıldığı canlı yayında konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Şener, "FETÖ'nün boşalttığı devlet kadrolarını diğer tarikat/cemaat ve grupların işgali ile karşı karşıyayız. " dedi.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu